امیران محاسب همراه شما برای آینده مالی درخشان

شرکت خدمات مالی و حسابداری

ماموریت ما

ماموریت امیران محاسب ایجاد یک مجوعه متخصص و پویا درخدمت رسانی به تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی در کلیه امور مالی و حسابداری با بهره گیری از تمامی ظرفیت های این حوزه بوده تا ضمن ارائه خدمات مطلوب ، موجبات آرامش و اطمینان خاطر شما را فراهم سازد.

چشم انداز ما

ما در نظر داریم با اتکا به تمامی ظرفیت های ایجاد شده در مجموعه خود به یکی از برترن نام های تجاری در حوزه خدمات مالی و حسابداری مبدل شویم تا شما بتوانید امیران محاسب را امین و بهترین همراه خود برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار خود بدانید. و برای دست یافتن به این مهم تمام توان و علم و تجربه خود را بکار خواهیم بست.

چرا ما

1. نیروی انسانی مجرب و متخصص امیران محاسب

2. صرفه اقتصادی برون سپاری خدمات مالی و مالیاتی نزد امیران محاسب
3. حداقل نمودن زمان خدمات مالی با توجه به توانمندی های امیران محاسب
4. انتظار موفقیت حداکثری در دعاوی مالیاتی، بیمه ای و حقوقی با بهره گیری از تیم مشاوران خبره امیران محاسب

0
0
0
0

ما چه کسی هستیم

شرکت امیران محاسب فرتاک با هدف خدمت رسانی در حوزه مالی و حسابداری به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی تاسیس و با پشتوانه تیمی مجرب و خبره از نیروی انسانی متخصص، با سابقه و دانش آموخته علم حسابداری و حسابرسی در زمينه هاي طراحي و تدوين و پياده سازی سيستم هاي حسابداري مالي و صنعتي، پيگيري مسائل مالياتي و بيمه ای و ثبتی، اصلاح حساب، بررسي هاي ويژه و درمجموع کلیه خدمات مالی و مالیاتی و حسابداري و حسابرسی، امین و همراه شما بوده تا به شما مشاوره و یاری رساند و تنها دل مشغولی شما توسعه شغل و کسب و کارتان باشد.

در نهایت استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری مربوط ، قابل اتکا و مفید از مهم ترین وسیله های تصمیم گیری برای انواع واحد های تجاری می باشد و دستیابی به اطلاعات مالی و حسابداری مذکور جز با استفاده از خدمات حسابداران و مشاورین امکان پذیر نمی باشد . برای رفع بسیاری از نیاز های حسابداری و مدیریتی شرکت ها ، موسسات و بنگاه های اقتصادی، کارخانجات و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی، فعالیت های حرفه ای خود را با بهره گیری از كادر مجرب و نیروهای متخصص امیران محاسب آغاز نمایید.